HAKKIMIZDA:

Şirketimiz  GÜNDOĞDU  MOBİLYA 1989   yılından bu güne İSTANBUL’da  faaliyet göstermektedir. Şirketimiz Orman Ürünleri sektöründe hizmet vermektedir.Çalıştığımız firmalar; DİVAPAN, YILDIZ SUNTA MDF, STARWOOD, ÇAMSAN,TEVEPAN’dır. Misyonumuz, piyasaya toptan sürümlü ve cazip,uygun fiyatlardan yola çıkarak müşterinin memnuniyeti kazanmak.Uygun ve cazip fiyatlardan yola çıkarak  1. kaliteden başlayarak bütçenizi üzmeden 2.kalite ve 3. kaliteyi de piyasaya sürmeye başladık. Stoklarla sınırlı olan çıkma, kullanılmış sunta veya MDF’ ninde satışını yapıyoruz.

HAM MDF TANIM :HAM MDF ağaç liflerin eşit birleşmesi ile oluşur.HAM MDF levha sert yoğun ve sağlam bir yapıya sahiptir.   HAM MDF bu sayede yazıhane taban zemini,  masa tablaları, oda bölmeleri, çekmece ve dolap kapakları,cilalı sehpa ve masa gibi alanlarda  başarıyla kullanılabilmektedir. Son derece düzgün bir yüzeye sahip olan  gerek boyamada, gerekse ahşap kaplamada çok iyi bir zemin oluşturur.

HAM MDF ‘ nin özelliklerinden birisi malzeme montajlama’da mdf nin yoğun oluşu ve aralarında boşluk olmaması, çivi ve vidayı daha etkin tutmaktadır.Kolay kolay çivi, vida, menteşe ve kulpları süre salma yapmaz.

HAM MDF ölçüleri 210×280 ve 366×183  standart ebatta ve kalınlık ise; 3/4/5/6/8/10/12/14/16/18/22/25/30 mm kalınlıklarında.

Fabrika çıkışlı olup piyasaya dahıtımı sağlanmaktadır.

PLAKANIN ÖN TARAFIDIR

PARLAK MDF LAM  PLAKANIN ÖN TARAFIDIR